مزایای به کار گیری از کارت ویزیت دو رو

چهارشنبه 11 تير 1399
16:49
بیتا کیانی

مزایای به کار گیری از کارت ویزیت دو رو

کارت ویزیت را می‌توان به انواع و طرح‌های گوناگونی ایجاد کرد ; ولی یکی ویژگی‌های مهم چاپ دیجیتال کارت ویزیت , یک رو یا این که دو رو بودن آن است . اگر چه این روز ها قالب کارت ویزیت‌های پباده سازی شده به صورت دو رو است ; البته هنوز نیز عده‌ای ترجیح میدهند که کارت ویزیت را به‌صورت یک رو پباده سازی و چاپ نمایند ; انتخابی که به‌جز در موردها مختص , انتخابی غلط خواهد بود . در‌این مقاله مزایای استعمال از کارت ویزیت دو رو ارائه شده شده‌است .

فضای بیشتر برای درج داده ها بیشتر

 

با پباده سازی یک روی کارت ویزیت , دقیقا به به عبارتی مقدار اطراف که می‌توان در آن داده ها زیاد مهمی را ارائه بخشید ; به‌طور بی نقص از دست می رود . پباده سازی کارت ویزیت به‌صورت دو رو این زمان را آماده می کند ; تا فضای بیشتری برای درج داده ها واجب و تکمیلی ساخت شود . فضایی که می‌توان آن را با داده ها مهمی از جمله داده ها تماس و جزئیات بیشتر در رابطه کسب‌وکار و تخصص‌های صاحب و مالک کارت کامل شدن کرد .

قابلیت و امکان پباده سازی مینیمال‌تر

 

ارائه برخی از داده ها در پباده سازی کارت ویزیت مضاعف واجب است . براین اساس برای طراح فرق نمی کند که کارت ویزیت یک رو یا این که دو رو باشد . درهرصورت می بایست اطلاعاتی از قبیل ویژگی ها صاحب و مالک کارت , تخصص‌ها , حوزه ارائه سرویس ها , شماره گوشی تلفن , شماره فاکس , نشانی پست الکترونیکی و بقیه داده ها تماس در کارت ویزیت درج شود .

 

در‌این حالت به کار گیری از کارت ویزیت یک رو , سبب ساز می‌گردد فضایی محدود برای درج داده ها وجود داشته باشد . در سود فعالیت طراح برای گماردن این داده ها در کنار یک‌دیگر به شکلی خوشگل و چشم‌نواز مضاعف ایراد است . این در حالی است که به کار گیری از کارت ویزیت دو رو یاری مینماید تا طراح داده ها تکمیلی را به پشت کارت ویزیت منتقل کرده ; و داده ها اساسی و واجب را روی کارت ویزیت درج نماید . سود چنین قوانینی امکان پباده سازی کارت ویزیت به صورت مینیمال‌تر و به فعالیت بردن طراحی‌های ساده‌تر و به کارگیری از تایپوگرافی‌های جذاب‌ و بزرگ‌تر خواهد بود .

چشم شدن از دو سمت

 

کارت ویزیت از نوبت چاپ , مسیر پرفراز و نشیبی را طی میکند . این کارت ممکن است تعدادی توشه دست‌به‌دست شود . ممکن است روی زمین بیفتد ; احتمالا تحت شیشه یک میز عمل قرار بگیرد ; و یا این که در کیف منحصر به فرد کارت‌ها یا این که کیف پول فردی جا خوش نماید . در کلیه این مورد ها در هرصورت یک روی کارت قابل تماشا است . کارت ویزیت دو رو این مزیت معمولی را تولید می کند ; که در صورت تماشا کارت از هر سمتی , داده ها دارای ربط و قابل قبولی به مخاطب منتقل شود .

 

ممکن است این مزیت , معمولی به حیث رسد ; ولی می تواند زیاد اثرگذار باشد . چشم شدن کارت ویزیت از دو سمت در مراودات تجاری هم قادر است یک برگ غالب باشد . حقیقت آن است که ارائه کارت ویزیت به مخاطبان آداب خاصی دارااست . از جمله این‌که حتما می بایست کارت طوری ارائه شود که روی آن در نگاه بدون واسطه مخاطب قرار گیرد ; ولی در بخش اعظمی از مورد ها این ترفند معمولی فراموش میشود . درین حالت ارائه یک کارت ویزیت دو رو , تا حد متعددی اختلال را برطرف میکند .

به‌صرفه‌تر بودن

 

کارت ویزیت دو رو به نسبت کارت ویزیت یک رو , از حیث اقتصادی هم به‌صرفه‌تر است . اگر‌چه در دیدگاه اولیه هزینه پباده سازی و ایجاد کارت ویزیت یک رو از مثال دو رو ارزان‌تر است ; ولی نباید فراموش کرد که خالی گذاشتن یک روی مقوای خریداری شده برای چاپ کارت ویزیت , از لحاظ اقتصادی منطقی نیست . چراکه هزینه‌های چاپ به نسبت هزینه‌های خرید ورقه و مقوا , دوچندان کمتر است .

 

در غایت سوای مواقعی که طراح کارت ویزیت , هدفی یگانه و خلاقانه را دنبال مینماید ; پباده سازی و ایجاد کارت ویزیت به صورت دو رو منطقی‌تر به حیث میرسد .


[ بازدید : 48 ]
خانه طراحان سام با مجهزترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ استیکر,فلکس,چاپ کارت ویزیت,چاپ روی پارچه,چاپ تراکت,چاپ بنر,کاتالوگ,برش لیزر,چاپ کاغذ دیواری,سازه نمایشگاهی و دیگر خدمات چاپ مستقیم می باشد.
شماره تماس : 02187700017
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به چاپ دیجیتال حرفه ای است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]