چاپ مستقیم روی شیشه چیست؟

جمعه 24 بهمن 1399
0:56
بیتا کیانی

چاپ شیشه قابلیت تکثیر هر تصویر دیجیتالی روی شیشه به صورت دائمی است.

این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید فضایی را به روشی کاربردی شخصی سازی کنید ، جایی که می توانید تصویر ، الگوبرداری از بافت ، الگوهای هندسی و انتزاعی و حتی عکاسی را روی صفحه ای از شیشه که به راحتی قابل نصب است ، تولید کنید.

چاپ شیشه (یا به طور خاص تر ، شیشه فریت چاپ دیجیتال) شامل 3 مرحله اصلی است:


تبدیل فایل تصویر


یک نرم افزار فایل تصویر را به زبانی تبدیل می کند که چاپگر بتواند آن را درک کند. به این ترتیب چاپگر می تواند جوهر را روی شیشه بیندازد تا فایل تصویر دیجیتال را دقیق تکرار کند و با رنگ آمیزی مطابقت داشته باشد.

چاپ

چاپگر تخت سنگین (که می تواند ورق های تخت شیشه ای را تا اندازه 2400 میلی متر در 3700 میلی متر بارگیری کند) همانطور که چاپگر اداری روی کاغذ چاپ می کند ، روی شیشه چاپ می کند.


تعدیل

جوهر سرامیکی مورد استفاده برای چاپ حاوی فریت شیشه ای است. این همان چیزی است که باعث می شود جوهر پس از عبور از فر بیش از 600 درجه سانتیگراد با ورق مسطح شیشه به طور دائمی جوش بخورد.


مرحله آخر یک فرایند نصب ساده است که مانند هر قطعه شیشه دیگر با آن برخورد می شود ، اما دارای ویژگی ها و زیبایی های اضافی است.

فرآیند چاپ شیشه از فایل تصویر دیجیتال تا جوهر با گلدان های شیشه ای تا ترکیب شدن با شیشه برای همیشه از طریق نرم شدن


[ بازدید : 8 ]

همه چیز درباره ی تابلو فلکسی

شنبه 22 شهريور 1399
15:55
بیتا کیانی

تمامی چیز درباره ی تابلو فلکسی

روشهای تبلیغاتی :

 

این ایام که بازار تبلیغات داغ شده‌است روشهای تبلیغاتی متعددی برای معرفی کسب و عمل به‌وجود آمده است از روشهای سنتی گرفته تا روشهای اینترنتی و تبلیغات در شبکه‌های‌اجتماعی . یکی‌از پرکاربردترین روشهای تبلیغاتی برای معرفی و شناساندن مارک , ساخت و نصب تابلوهای تبلیغاتی است که بازار و رقابت داغی دارااست .

یک تابلوی تبلیغاتی به طرق گوناگون ساخته می شود که هر گونه با نامهایی همچون تابلو استیل , تابلو پر رنگ , تابلو چلنیوم , تابلو کامپوزیت , تابلو نئون led , تابلو پلکسی گلاس و غیره در بازار وجود دارد و با دقت به سلایق مشتری ها این تابلوها ساخته می شود و تحت عنوان تابلو رمز در دکان یا این که تابلوهای نصب شده در معابر و خیابانها مورد استعمال قرار می‌گیرد . درین مقاله قصد داریم در زمینه‌ی یکی‌از این تابلوهای تبلیغاتی به اسم تابلو فلکسی تبلیغاتی به دعوا و مصاحبه بپردازیم :[ بازدید : 34 ]

ادامه مطلب

sticker چیست

پنجشنبه 9 مرداد 1399
17:15
بیتا کیانی

استیکر چیست؟

 

استیکر , وینیل و مش از معروفترین مدیا هایی می باشند که با دستگاه لارج فورمت چاپ می شوند که شباهت های متعددی هم به نیز دارا‌هستند که مهم ترین شباهت آن ها خواص چسبندگی آنهاست . البته با تمام تشابهات نسبت به کاربردهای متفاوتی که دارا هستند با نیز تفاوت هایی هم دارا هستند . در‌این ورقه برای معرفی بیشتر این محصول ها , توضیحات مرتبط با هر یک را ارائه نموده ایم .

استیکر نوعی مدیاست که بواسطه چسبندگی که داراست کاربرد های فراوانی داراست , حتما تا بحال شما هم در مغازه ها و اماکن متفاوت کاربرد استیکر را چشم اید که غالبا روی سطح های صاف آن را میچسبانند . این مدیا به طور کامل شیری رنگ است و خواص کوتینگ نیکی داراست که با دستگاه لارج فورمت یا این که دستگاه اکوسالونت چاپ روی آن قرار می‌گیرد . چاپ استیکر را به طور معمول روی شیشه و یا این که سطوحی مانند ام دی اف و فلز یا این که هر سطحی که مایحتاج است استعمال می‌نمایند . این نکته در باره استیکر گفتنی است که استیکر رنگ شیری دارااست و به هیچ وجه از پشت چاپ سمت مخالف آن قابل بازدید نیست .[ بازدید : 34 ]

ادامه مطلب

مزایای به کار گیری از کارت ویزیت دو رو

چهارشنبه 11 تير 1399
16:49
بیتا کیانی

مزایای به کار گیری از کارت ویزیت دو رو

کارت ویزیت را می‌توان به انواع و طرح‌های گوناگونی ایجاد کرد ; ولی یکی ویژگی‌های مهم چاپ دیجیتال کارت ویزیت , یک رو یا این که دو رو بودن آن است . اگر چه این روز ها قالب کارت ویزیت‌های پباده سازی شده به صورت دو رو است ; البته هنوز نیز عده‌ای ترجیح میدهند که کارت ویزیت را به‌صورت یک رو پباده سازی و چاپ نمایند ; انتخابی که به‌جز در موردها مختص , انتخابی غلط خواهد بود . در‌این مقاله مزایای استعمال از کارت ویزیت دو رو ارائه شده شده‌است .

فضای بیشتر برای درج داده ها بیشتر

 

با پباده سازی یک روی کارت ویزیت , دقیقا به به عبارتی مقدار اطراف که می‌توان در آن داده ها زیاد مهمی را ارائه بخشید ; به‌طور بی نقص از دست می رود . پباده سازی کارت ویزیت به‌صورت دو رو این زمان را آماده می کند ; تا فضای بیشتری برای درج داده ها واجب و تکمیلی ساخت شود . فضایی که می‌توان آن را با داده ها مهمی از جمله داده ها تماس و جزئیات بیشتر در رابطه کسب‌وکار و تخصص‌های صاحب و مالک کارت کامل شدن کرد .

قابلیت و امکان پباده سازی مینیمال‌تر

 

ارائه برخی از داده ها در پباده سازی کارت ویزیت مضاعف واجب است . براین اساس برای طراح فرق نمی کند که کارت ویزیت یک رو یا این که دو رو باشد . درهرصورت می بایست اطلاعاتی از قبیل ویژگی ها صاحب و مالک کارت , تخصص‌ها , حوزه ارائه سرویس ها , شماره گوشی تلفن , شماره فاکس , نشانی پست الکترونیکی و بقیه داده ها تماس در کارت ویزیت درج شود .

 

در‌این حالت به کار گیری از کارت ویزیت یک رو , سبب ساز می‌گردد فضایی محدود برای درج داده ها وجود داشته باشد . در سود فعالیت طراح برای گماردن این داده ها در کنار یک‌دیگر به شکلی خوشگل و چشم‌نواز مضاعف ایراد است . این در حالی است که به کار گیری از کارت ویزیت دو رو یاری مینماید تا طراح داده ها تکمیلی را به پشت کارت ویزیت منتقل کرده ; و داده ها اساسی و واجب را روی کارت ویزیت درج نماید . سود چنین قوانینی امکان پباده سازی کارت ویزیت به صورت مینیمال‌تر و به فعالیت بردن طراحی‌های ساده‌تر و به کارگیری از تایپوگرافی‌های جذاب‌ و بزرگ‌تر خواهد بود .

چشم شدن از دو سمت

 

کارت ویزیت از نوبت چاپ , مسیر پرفراز و نشیبی را طی میکند . این کارت ممکن است تعدادی توشه دست‌به‌دست شود . ممکن است روی زمین بیفتد ; احتمالا تحت شیشه یک میز عمل قرار بگیرد ; و یا این که در کیف منحصر به فرد کارت‌ها یا این که کیف پول فردی جا خوش نماید . در کلیه این مورد ها در هرصورت یک روی کارت قابل تماشا است . کارت ویزیت دو رو این مزیت معمولی را تولید می کند ; که در صورت تماشا کارت از هر سمتی , داده ها دارای ربط و قابل قبولی به مخاطب منتقل شود .

 

ممکن است این مزیت , معمولی به حیث رسد ; ولی می تواند زیاد اثرگذار باشد . چشم شدن کارت ویزیت از دو سمت در مراودات تجاری هم قادر است یک برگ غالب باشد . حقیقت آن است که ارائه کارت ویزیت به مخاطبان آداب خاصی دارااست . از جمله این‌که حتما می بایست کارت طوری ارائه شود که روی آن در نگاه بدون واسطه مخاطب قرار گیرد ; ولی در بخش اعظمی از مورد ها این ترفند معمولی فراموش میشود . درین حالت ارائه یک کارت ویزیت دو رو , تا حد متعددی اختلال را برطرف میکند .

به‌صرفه‌تر بودن

 

کارت ویزیت دو رو به نسبت کارت ویزیت یک رو , از حیث اقتصادی هم به‌صرفه‌تر است . اگر‌چه در دیدگاه اولیه هزینه پباده سازی و ایجاد کارت ویزیت یک رو از مثال دو رو ارزان‌تر است ; ولی نباید فراموش کرد که خالی گذاشتن یک روی مقوای خریداری شده برای چاپ کارت ویزیت , از لحاظ اقتصادی منطقی نیست . چراکه هزینه‌های چاپ به نسبت هزینه‌های خرید ورقه و مقوا , دوچندان کمتر است .

 

در غایت سوای مواقعی که طراح کارت ویزیت , هدفی یگانه و خلاقانه را دنبال مینماید ; پباده سازی و ایجاد کارت ویزیت به صورت دو رو منطقی‌تر به حیث میرسد .


[ بازدید : 48 ]

پاپ آپ استند چیست؟

شنبه 13 ارديبهشت 1399
13:33
بیتا کیانی

پاپ آپ استند

در این مقاله قصد داریم نکاتی مضاعف با اهمیت در امر بنا ها یا این که استندهای پاپ آپ نمایشگاهی , برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر و پر سرعت خیس روی مشتری به شما ملازمان گرامی منتقل کنیم تا شایسته ترین حاصل را از این بنا تبلیغاتی بگیرید . با ما همراه باشید .

پاپ آپ استند 

 

استند پاپ آپ نمایشگاهی

 

نمایشگرهای پاپ آپ ابزاری ابداعی و با ارزش برای بازاریابی است که‌این روز ها برای نمایشگاه ها با تأثیر بالا به کار گیری می شود . استند پاپ آپ خلاقیت فوق العاده ای برای محبوبیت یک نمایشگاه تجاری و امداد به تعریف شغل ها و گسترش تصاویر مارک دارا هستند .


[ بازدید : 126 ]

ادامه مطلب

خانه طراحان سام با مجهزترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ استیکر,فلکس,چاپ کارت ویزیت,چاپ روی پارچه,چاپ تراکت,چاپ بنر,کاتالوگ,برش لیزر,چاپ کاغذ دیواری,سازه نمایشگاهی و دیگر خدمات چاپ مستقیم می باشد.
شماره تماس : 02187700017
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به چاپ دیجیتال حرفه ای است. | طراح قالب avazak.ir| با قدرت aramblog.ir
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]